לוגו רדיו הכוכב

לוגו רדיו הכוכב
לוגו רדיו הכוכב

רדיו הכוכב מ1945

שישים ושנים שנים ללא הפסקה פועלת החנות והמעבדה הנוספת של אלדד הם עסק של מכירה ותיקון ציוד שמע – מערכות סטריאו, פטיפונים, טיפים, רמקולים, טלוויזיות ועוד.
ההיסטוריה מספרת שבימים הראשוניים שלאחר מלחמת השחרור והקמת המדינה – אפשרו לעסקים קטנים ולבעלי מלאכה זעירים להשתלב בין בתי הרחוב וכך נוסד ע"י אלדד : "רדיו הכוכב".
כבר בשנות העשרים לחייו עסק אלדד בתיקונים ומכירות של רדיו, מגברים, רמקולים ואפילו בציוד חשמלי ביתי כגון: מגהצים, קומקומים וכו' כדי להתקיים.
בתום שירותו הצבאי בחיל האויר תקן, בנה ומכר מקלטי רדיו ומגברים.
באירועים גדולים והמוניים של ימי בחירות וחגים, הפעיל מערכות הגברה ורמקוליו השמיעו בכיכרות וברחובות תל אביב נאומים ומוסיקה.

בשנות השישים הפך אלדד ליבואן הראשון של חברת "סנסואי", הראשון שהביא ארצה סטריאו אמיתי לשוק.
הוא שפירסם את הסיסמא: "מה שתשמעו זה ענינכם, כיצד ואך תשמעו השאירו לנו".
בשנת 1966 רכש אלדד את הטלוויזיה הראשונה שלו שפעלה על שפורפרות, בתקופה ההיא ניתן היה לצפות בתחנות ירדן ומצרים בלבד, החלו המכירה והתיקון של טלוויזיות שחור לבן לראשונה.
בשנות השבעים החל לפרוח הסטיראו, הופיעו בשוק גם מגברים להרכבה עצמית. יובאו למכירה מגברים , רסיברים, רמקולים ופטיפונים.
כמו כן, בשנים הנ"ל ולאחר השתחררו מצה"ל, הצטרף גם בנו אהוד לעסק והוא ממשיך בהצלחה להפעיל את "רדיו – הכוכב", יחד עם אביו אלדד.

בשנים האחרונות פתחנו אתר באינטרנט בשם: phono.co.il אנא בקרו באתר !

נשמח לראותכם ב"רדיו – הכוכב" רח' המלך ג'ורג' 91-93 ת"א טל: 03-5282449 ונשתדל לשרתכם נאמנה !
אלדד רדיו הכוכב

אלדד רדיו הכוכב
radiostar eldad

יום שבת, 9 ביולי 2016

חנויות תקליטים בתל אביב

 שוק הפטיפונים הולך וגדל וכך גם התקליטים
חור בשחור
פועלת משנת 1988 ומציעה ארכיון גדול של תקליטים, לצד דיסקים יד שנייה, קלטות וידיאו, ספרי מוזיקה ו־DVD. שלמה המלך 5
האוזן השלישית
באוזן הגדילו לאחרונה את היצע התקליטים והשטח שהם תופסים בחנות: לצד תקליטים יד שנייה נמצאים וינילים של מוזיקה חדשה לגמרי. קינג ג'ורג' 48 (כיכר מיכאל'ס)
חוד המחט
אפשר לקנות ולמכור תקליטים, פטיפונים, מגברים ורמקולים. במקרה הצורך מעניקה החנות שירות תיקונים מקצועי. דיזנגוף 101 (פסאז' הוד)
אילן בן שחר
הדי.ג'יי הגדול של האייטיז והניינטיז עדיין מחזיק בחנות המיתולגית בצפון אבן גבירול, שמציעה גם תקליטים ופטיפונים. אבן גבירול 154
מוסיקה נטו
חנות מוזיקה עצמאית שפועלת משנת 1994. במקום אפשר למצוא וינילים ישנים וגם כאלה שיצאו לאחרונה. אבן גבירול 30 (לונדון מיניסטור)
דיסק סנטר
החנות הוותיקה בדיזנגוף סנטר מציעה, נוסף לדיסקים, גם תקליטים וקלטות. דיזנגוף סנטר
סלון תקליטים אוארבך
במושבה האמריקאית יש סלון תקליטים המתמחה בהאוס, טכנו ואלקטרוניקה. מי שיזדמן למקום ימצא בו תקליטים מובחרים של מיטב הלייבלים מרחבי העולם. אוארבך 3
שוק הפשפשים ביפו ובכיכר דיזנגוף
עם קצת תושייה וסבלנות תוכלו למצוא אספנים שמוכרים תקליטים ישנים ומציאוֹת אחרות.

אוף דה רקורד" של אריה גלזר, דיזינגוף 90 במדרגות למטה, קרוב לכיכר דיזינגוף. שעות פעילות: אין ממש שעה קבועה אבל לרוב אריה נמצא בימי א'-ה' 10:00-18:00, ושישי עד 15:00. אצל אריה החיוכים בצמצום, אבל יש מגוון רחב מאוד של תקליטים מיד שנייה במצבים מדהימים.

אין תגובות: