לוגו רדיו הכוכב

לוגו רדיו הכוכב
לוגו רדיו הכוכב

רדיו הכוכב מ1945

שישים ושנים שנים ללא הפסקה פועלת החנות והמעבדה הנוספת של אלדד הם עסק של מכירה ותיקון ציוד שמע – מערכות סטריאו, פטיפונים, טיפים, רמקולים, טלוויזיות ועוד.
ההיסטוריה מספרת שבימים הראשוניים שלאחר מלחמת השחרור והקמת המדינה – אפשרו לעסקים קטנים ולבעלי מלאכה זעירים להשתלב בין בתי הרחוב וכך נוסד ע"י אלדד : "רדיו הכוכב".
כבר בשנות העשרים לחייו עסק אלדד בתיקונים ומכירות של רדיו, מגברים, רמקולים ואפילו בציוד חשמלי ביתי כגון: מגהצים, קומקומים וכו' כדי להתקיים.
בתום שירותו הצבאי בחיל האויר תקן, בנה ומכר מקלטי רדיו ומגברים.
באירועים גדולים והמוניים של ימי בחירות וחגים, הפעיל מערכות הגברה ורמקוליו השמיעו בכיכרות וברחובות תל אביב נאומים ומוסיקה.

בשנות השישים הפך אלדד ליבואן הראשון של חברת "סנסואי", הראשון שהביא ארצה סטריאו אמיתי לשוק.
הוא שפירסם את הסיסמא: "מה שתשמעו זה ענינכם, כיצד ואך תשמעו השאירו לנו".
בשנת 1966 רכש אלדד את הטלוויזיה הראשונה שלו שפעלה על שפורפרות, בתקופה ההיא ניתן היה לצפות בתחנות ירדן ומצרים בלבד, החלו המכירה והתיקון של טלוויזיות שחור לבן לראשונה.
בשנות השבעים החל לפרוח הסטיראו, הופיעו בשוק גם מגברים להרכבה עצמית. יובאו למכירה מגברים , רסיברים, רמקולים ופטיפונים.
כמו כן, בשנים הנ"ל ולאחר השתחררו מצה"ל, הצטרף גם בנו אהוד לעסק והוא ממשיך בהצלחה להפעיל את "רדיו – הכוכב", יחד עם אביו אלדד.

בשנים האחרונות פתחנו אתר באינטרנט בשם: phono.co.il אנא בקרו באתר !

נשמח לראותכם ב"רדיו – הכוכב" רח' המלך ג'ורג' 91-93 ת"א טל: 03-5282449 ונשתדל לשרתכם נאמנה !
אלדד רדיו הכוכב

אלדד רדיו הכוכב
radiostar eldad

יום שישי, 17 ביולי 2015

חנות תקליטים מטריפה אוף דה רקורד

תל אביב דיזינגוף 90 במרתף אריה
03-6208631 

מבחר התקליטים הגדול והאיכותי  בעיר
זוג חביב ומבוגר ישבו להם על כסאות עץ מחוץ לחנות, סקרו אותי מכף רגל ועד ראש, והזהירו אותי מפני מדרגה בכניסה לחנות. 
החנות בנוייה משני חדרים קטנים כאשר האחד מורכב מחומר מעט ישן יותר, ישראלי, צרפתי ורוק, ותקליטים רבים, ואוסף מרשים של תקליטוני "7 של ה-BEATLES" מעטר את קירות החדר, מגבר, פטפון ומכשיר CD במרכז הדוכן על מנת לשמוע ולהשמיע מוסיקה, כמובן. 

מה כבר עוד אפשר לספר? אני מתאר לעצמי שכולכם כבר זכיתם להיות בחנות המדהימה הזו, בשבילי זאת היתה הפעם הראשונה, חנות צנועה, ביתית וחמימה, ברחוב דיזינגוף, שלקח לי טיפה זמן בהתחלה להבין איפה היא נמצאת, כי היא צדדית, אבל ברגע שנכנסים מגלים עולם ומלואו, וכשאני אומר את זה אני מתכוון לזה במלוא מובן המילה! האיש תותח, מקצועי לחלוטין, 
אני מספר לכם את זה כי אני באמת חושב שמי שמחפש איכות, זה מקום מעולה בשבילו, אל תתביישו לבקש תקליט ספציפי, הבן אדם תותח, כמעט כל שם של תקליט שזרקתי לו באוויר הוא מצא לי עותק שלו במחסן... תגיעו לשם עם סכום כסף טוב שתוכלו לקנות דברים באמת איכותיים, ממוצע התלקיטים באיכות טובה תוצרת חוץ נע מ-20 ומעלה לדעתי לתוצרת חוץ אבל ממש לא בטוח אולי תמצאו מציאות במחירים זולים יותר, זה הטווח שאני ראיתי בעין כשחיפשתי לעצמי... בגדול, ממש לא תתאכזבו, יש אצלו כמעט הכל, גם דברים מעניינים ביותר, מבחר עשיר מאוד, לדעתי מי שלא היה שיעשה זאת מהר! חובה לכל חובב תקליטים ישראלי. אין תגובות: